kwidzyn

Dodano: 14.11.12

Kup „Orle Skrzydło” w barwach MMTS

Najbliższy mecz MMTS Kwidzyn rozegra już w najbliższą sobotę, 17 listopada o godz. 18.00. Spotkanie z Tauron Stalą Mielec odbędzie się w kwidzyńskiej hali przy ul. Wiejskiej i transmitowane będzie na żywo przez Polsat Sport. Kwidzyński klub zachęca wszystkich kibiców i sympatyków piłki ręcznej do wspierania czerwono-czarnych żywiołowym dopingiem. Nowością będzie możliwość zakupu kolejnego klubowego gadżetu jakim jest „Orle Pióro”.
Tauron Stal Mielec zajmuje obecnie IV miejsce i wyprzedza MMTS w ligowej tabeli o jeden punkt. Władze klubu liczą, że silniejsza drużyna wzbudzi większe zainteresowanie wśród kibiców i hala tym razem wypełni się prawie w całości. Tym bardziej, że w zespole Mielca grają niedawni zawodnicy kwidzyńskiego klubu: Damian Kostrzewa i Kamil Krieger.

Zachęcamy zatem wszystkich do głośnego kibicowania, aby atmosfera kwidzyńskiej hali poniosła czerwono-czarnych do kolejnego zwycięstwa. Wsparciem w głośnym dopingu może być nowy gadżet klubowy jakim jest „Orle Skrzydło”. Popularny „klaskacz” wykonany jest w tworzywa sztucznego, a wiec można go będzie wykorzystywać wielokrotnie. Gadżet wykonany został w barwach kwidzyńskiego klubu i w cenie 10 zł nabywać go będzie można w sklepiku umiejscowionym w holu kwidzyńskiej hali. Klubowe „Orle Pióro” kupić można także codziennie w sklepie patronackim MMTS Kwidzyn jakim jest Conrado Sport.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przegrywa w Gdańsku 7 bramkami

Pierwsze starcie rywalizacji o „Dziką kartę” czyli miejsce w ćwierćfinale ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube