kwidzyn

Dodano: 12.10.12

MMTS wraca po 4 tygodniach przerwy

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz 6 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn w piłce ręcznej. MMTS Kwidzyn podejmować będzie Siódemkę Miedź Legnica i będzie to dopiero drugie spotkanie kwidzyńskich piłkarzy rozgrywane przed własną publicznością. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 13 października o godz. 17.00 w hali przy ul. Wiejskiej.
Miedź Legnica z całą pewnością nie ma udanego startu w rozgrywkach. Po pierwszych pięciu kolejkach zespół ten nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa, mając na swoim koncie zaledwie 1 punkt zdobyty w Głogowie - 24:24. Pozostałe cztery spotkania kończyły się niestety wyraźną porażką legnickiego zespołu: POWEN Zabrze 26:18, VIVE Targi Kielce 21:31, Zagłębie Lubin 33:22, Azoty Puławy 24:31. W tym ostatnim spotkaniu najskuteczniejszymi graczami Miedzi byli: Andrzej Kryński - 5 bramek, Adam Skrabania - 5 bramek i Kacper Adamski - 4 bramki. Niestety podopieczni trenera Marka Motyczyńskiego przegrali rywalizację z Azotami ponieważ nie potrafili przebić się przez twardą obronę Puław.

Zarówno w zremisowanym meczu w Głogowie jak i w ostatnim spotkaniu z Puławami piłkarze Miedzi rozpoczynali spotkanie od wysokiej i agresywnej obrony. Czy taki wariant defensywny zaprezentuje również w Kwidzynie okaże się już w najbliższą sobotę.

Spotkanie MMTS Kwidzyn - MSPR Siódemka Miedź Legnica odbędzie się 13 października o godz. 17.00 w kwidzyńskiej Hali przy ul. Wiejskiej. Mecz poprowadzą sędziowie: Grzegorz Młyński - Bartłomiej Skwarek.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Czerwono-czarni rozbici przez Nafciarzy

O niespodziance nie mogło być mowy. Osłabiony MMTS Kwidzyn przegrał z Orlen Wisłą ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS złożył protest do Komisarza Ligi

Po przegranym meczu z Wybrzeżem Gdańsk zarząd kwidzyńskiego klubu złożył protest ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przed trudnym starciem z Nafciarzami

Kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn w ligowych bojach będzie Orlen Wisła Płock. Przełożony ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube