kwidzyn

Dodano: 20.09.12

Kotwicki: Powoli będziemy się rozkręcać

Trener Krzysztof Kotwicki podsumowuje zwycięstwo nad beniaminkiem z Przemyśla oraz mówi o czekających MMTS Kwidzyn trzech meczach wyjazdowych.

-Spotkanie z Przemyślem było zupełnie innym meczem od konfrontacji z Wisłą. Inaczej zagrali kwidzynianie, ale też zupełnie innego formatu był przeciwnik naszego zespołu.

-Stare porzekadło sportowe mówi, że tak się gra jak przeciwnik pozwala. Na pewno jestem zadowolony z tego, że widać było trochę więcej dobrej atmosfery w naszym zespole. Przypomnijmy, że Przemyśl toczył wyrównany pojedynek z Puławami, a nasz wynik mógł być jeszcze wyższy przy naszej lepszej dyspozycji w tym spotkaniu. Zadowolony jestem z gry naszego zespołu. Wiadomo, że przeciwnik był słabszy, ale gra była już troszeczkę inna niż chociażby nasza gra w meczu z Płockiem. Jestem więc dobrej myśli i myślę, że powoli będziemy się rozkręcać.

-Przed meczem obawiał się pan trochę o dyspozycję swoich zawodników zmagających się z urazami.

-Myśleliśmy, że urazy Orzechowskiego i Nogowskiego będą wymagały dłuższego rozbratu z treningiem, ale bardzo szybko wrócili do pełnej dyspozycji i mocno pomogli całej drużynie w meczu z Przemyślem. Podobnie Adamuszek, którego czeka operacja stopy. Na szczęście jest to operacja kosmetyczna, więc nie wyłączy Michała na dłuższy okres czasu. Pojedzie jeszcze z nami do Zabrza i po ty meczu podda się niezbędnej operacji. W meczu z Kielcami zaplanowanym na środę, już na pewno nie wystąpi.

-Przed MMTS teraz trzy mecze wyjazdowe, w tym wyjazd do Mistrza Polski, z którym według kalendarza mieliśmy zagrać w Kwidzynie.

-Poszliśmy Kielcom na ręki. Nie chcieli zaburzać sobie mikrocyklu, bowiem grają w niedzielę puchar, więc zgodziliśmy się na zmianę gospodarza. Dlatego jedziemy do nich już w środę, a potem mamy praktycznie 10 dni przerwy do wyjazdowego spotkania z Zagłębiem Lubin. Adamuszek będzie już po operacji i myślę, że powinien być gotowy do gry.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube