kwidzyn

Dodano: 27.05.13

Peret: Jesteśmy bardziej doświadczeni

Po czwartym meczu rywalizacji o brązowy medal Mistrzostw Polski rozmawiamy z Michałem Peretem, obrotowym MMTS Kwidzyn-Tak naprawdę na ile nas stać? Czy nasze możliwości to dzisiejsze zwycięskie spotkanie czy dyspozycja którą oglądaliśmy wczoraj. To chyba najważniejsze pytanie przed najważniejszym meczem w tym sezonie?
-Patrząc przez pryzmat naszych ostatnich spotkań, to wczorajszy mecz był wypadkiem przy pracy. Myślę, że od początku rundy play-off prezentujemy się dobrze, zarówno w meczach z Mielcem czy Płockiem. Ostatnie mecze w naszym wykonaniu były dobre, jednak wczoraj to rywale mieli lepszy dzień i wygrali. Dziś zrobiliśmy to my, więc tak naprawdę ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Myślę, że w środę zaważy dyspozycja dnia i to kto będzie miał więcej zdrowia.
-Trzeba też zaznaczyć, że w tym trzecim meczu to nie Puławy były jakoś bardzo mocne, tylko my popełnialiśmy zbyt wiele błędów, strat piłki, itp.
-Analizowaliśmy ten mecz i nikt tutaj Ameryki nie odkryje. Po naszych błędach technicznych poszły kontry i to wszystko. Dlatego wynik tego meczu był taki a nie inny. Nie ma aż takiej różnicy między Azotami a naszym zespołem, żeby nas mogli ogrywać na naszym parkiecie 9 bramkami.
-Czy spodziewaliście się w niedzielę trudniejszego spotkania? Azoty jednak miały medal na wyciągnięcie ręki, a dla nas był to mecz o pozostanie w grze.
-Dla nas był to mecz o wszystko, a dla Puław mecz o brąz. Jeżeli zwyciężyliby w tym spotkaniu rywale to mieliby już medale na szyjach. Przez 40 minut w meczu tym trwała walka bramka za bramkę, ale na szczęście udało się nam odjechać rywalom. Jest zatem 2:2 i powalczymy jeszcze w środę.
-Z jakim nastawieniem jedziemy do Puław? Mamy jeszcze siły na kolejną walkę?
-Siły mamy na pewno. Jest też bojowe nastawienie. Przypominam, że to my jesteśmy jednak bardziej doświadczeni w takich bojach, a nie Azoty. Na pewno działa to na naszą korzyść.


PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS walczy o punkty w Gdańsku

W meczu 27 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn kwidzyński MMTS zmierzy się z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

Juniorzy MTS I Kwidzyn w finale mistrzostw Polski!

Zawodnicy MTS I Kwidzyn zagrają w finale mistrzostw Polski juniorów! W ...

Czytaj więcej

Aktualności

Piotrkowianin urywa punkty w Kwidzynie

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube