kwidzyn

Dodano: 20.07.13

Czerwono-czarni rozpoczęli przygotowania

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn. Kwidzynianie rozpoczęli zajęcia od testów wydolnościowych, które przeszli wszyscy zawodnicy MMTS. Następnie na kwidzyńskich obiektach czerwono-czarni przygotowywać się będą do pierwszego sprawdzianu jakim będzie turniej o puchar prezesa MMTS.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu z kwidzyńskim klubem pożegnali się czołowi gracze MMTS. Do Powenu Zabrze przeszli bowiem: Sebastian Suchowicz i Robert Orzechowski, a do Tauron Stali Mielec - Michał Adamuszek. Gdy dodamy do tego ponowne zakończenie kariery zawodniczej przez Patryka Rombla oraz odejście Adama Pacześnego do Piotrkowianina Piotrków Trybunalski, sytuacja w drużynie jawiła się w niezbyt ciekawych barwach.

W miejsce byłych już zawodników MMTS działaczom udało się co prawda sprowadzić bramkarza Pawła Kiepulskiego z Miedzi Legnica, obrotowego Wiktora Jędrzejewskiego z Wójcik-Meble Elbląg, skrzydłowego Grzegorza Szczepańskiego z Wójcik-Meble Elbląg oraz rozgrywających: Pawła Gendę ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku i Przemysława Zadurę ze Śląska Wrocław, jednak czy są to gracze którzy będą w stanie dać MMTS nowy oddech okaże się dopiero podczas spotkań ligowych.

Pierwszym sprawdzianem umiejętności nowych graczy będzie jednak coroczny Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Seniorów rozgrywany o puchar prezesa MMTS Kwidzyn. W rozgrywkach zaplanowanych na 9-10 sierpnia oprócz gospodarzy wezmą bowiem udział zespoły z Płocka, Szczecina, Gdańska oraz Wągrowca.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS walczy o punkty w Gdańsku

W meczu 27 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn kwidzyński MMTS zmierzy się z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

Juniorzy MTS I Kwidzyn w finale mistrzostw Polski!

Zawodnicy MTS I Kwidzyn zagrają w finale mistrzostw Polski juniorów! W ...

Czytaj więcej

Aktualności

Piotrkowianin urywa punkty w Kwidzynie

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube