kwidzyn

Dodano: 30.07.13

Nowy dyrektor MMTS Kwidzyn

Agnieszka Laskowska została dyrektorem MMTS Kwidzyn. Na stanowisku tym zastąpiła Roberta Majdzińskiego, który dotychczas zajmował się sprawami czerwono-czarnych. -Mam nadzieję, że uda się w końcu zdobyć sponsora tytularnego dla kwidzyńskiego klubu – podkreśla nowy dyrektor.

Agnieszka Laskowska nie jest nową postacią w MMTS Kwidzyn. W poprzednim sezonie odpowiadała m.in. za artystyczną oprawę meczu czyli występy cheerleaderek, konkursy oraz część sponsorów.

-Wcześniej pełniłam obowiązki kierownika działu marketingu i obowiązki dzielone były między mnie, a pana Roberta. W tej chwili całkowicie zajęłam się sprawami klubu, choć jest to dla mnie nowe doświadczenie, bo wcześniej nie pracowałam w marketingu sportowym - mówi.

Nowy dyrektor MMTS przyznaje, że ma swoją wizję funkcjonowania klubu, jednak jak będzie wyglądało to w praktyce, ocenią dopiero inni. Zdaje sobie natomiast sprawę z ogromu pracy jaki ją czeka.

-Tak naprawdę trzeba zająć się wszystkim – mówi A. Laskowska. – Począwszy od spraw technicznych związanych z organizacją spotkań (hala, ochrona, bilety, karnety, bandy elektroniczne, itp.), poprzez kontrakty zawodników, a skończywszy na pozyskiwaniu sponsorów klubu. Nie będę oczywiście wchodziła w kompetencje trenerowi czy kierownikowi drużyny, bo są to profesjonaliści, którzy wiedzą na czym polega ich praca. Będę starała się natomiast ułatwić im pracę, a przy tym nadzorować i koordynować wszystkie działania w klubie. Jak podkreśla trener Kotwicki jesteśmy klubem nieskobudżetowym, więc przede wszystkim musimy zapanować nad naszym budżetem.

A. Laskowska podkreśla, że poza takimi sprawami jak stroje, opieka medyczna czy oprawa meczu, jednym z priorytetów jej działań jest pozyskanie sponsorów, w tym sponsora tytularnego.

-Będę starała się zdobyć wsparcie jak największej liczby sponsorów, aby klub nie miał żadnych problemów finansowych – wyjaśnia nowy dyrektor MMTS. - Jest kilka firm zainteresowanych sponsorowaniem klubu Superligi i jesteśmy z nimi w trakcie rozmów. Na pewno nie są to łatwe rozmowy, ale mam nadzieje, że uda się w końcu pozyskać sponsora tytularnego dla Kwidzyna. MMTS to przecież wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i uznana marka w Superlidze.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube