kwidzyn

Dodano: 21.09.13

Nie było rewanżu - MMTS przegrywa w Legionowie

Piłkarze MMTS Kwidzyn po raz drugi nie sprostali drużynie KPR Legionowo. Po porażce w okresie przygotowawczym tym razem przyszła przegrana w meczu ligowym. Beniaminek PGNiG Superligi Mężczyzn pokonał bowiem czerwono-czarnych 30:29 i tym samym zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Mecz w Legionowie rozpoczął się bardzo udanie dla kwidzyńskiego zespołu, który po 5 minutach gry prowadził 2:4. Gospodarze jednak nie pozwalali kwidzynianom na zbudowanie większej przewagi i przez kolejny kwadrans utrzymywało się skromne 1-2 bramkowe prowadzenie MMTS. W 20 minucie piłkarze z Legionowa doszli jednak kwidzynian na remis - 9:9, a podopieczni trenera Krzysztofa Kotwickiego zaczęli popełniać coraz więcej błędów w rozegraniu. W efekcie zawodnicy beniaminka PGNiG Superligi Mężczyzn poszli za ciosem i to oni zaczęli dyktować warunki na boisku. Po 25 minutach gry gospodarze wyszli zatem na prowadzenie 13:11, aby pierwszą połowę meczu zakończyć prowadzeniem 17:14.
Już pięć minut po przerwie KPR Legionowo powiększyło jednak swoją przewagę do 4 bramek - 20:16 i nadal kontrolowało to co dzieje się na boisku. Gdy wydawało się, że mecz niestety zakończy się wyraźnym zwycięstwem gospodarzy, kwidzynianie zwarli swoje szeregi i zaczęli stopniowo odrabiać straty. Ciężar gry i zdobywania bramek wzięli na siebie Paweł Genda, Przemysław Zadura i Tomasz Klinger. Pozwoliło to jednak tylko na zmniejszenie strat w tym spotkaniu i mecz ostatecznie zakończył się jednobramkową porażką kwidzyńskiego zespołu.

KPR Legionowo - MMTS Kwidzyn 30:29 (17:14)

KPR: Zapora, Szałkucki - Bulej, Albin 4, Kasprzak, Wuszter 3, Titow 8, Gawęcki 5, Wiak, Ciok 4, Bałwas 2, Dzieniszewski 4.

MMTS: Szczecina, Kiepulski - Jędrzejewski 1, Genda 6, Zadura 8, Mroczkowski 2, Sadowski 1, Klinger 3, Rosiak, Nogowski 4, Seroka 1, Łangowski 2, Daszek 1.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube