kwidzyn

Dodano: 7.12.13

Zabrakło zimnej głowy i doświadczenia

-To nie oni zremisowali ten mecz, tylko my go przegraliśmy – twierdzi Paweł Kiepulski podsumowując środowe starcie z Wisłą Płock. Bramkarz MMTS Kwidzyn mówi także o czekającym czerwono-czarnych niedzielnym pojedynku z Gaz-System Pogonią Szczecin.

-Jak można podsumować mecz z Wisłą? Tym razem jedna bramka dzieliła nas od zwycięstwa, choć po pierwszej połowie wydawało się, że nie będziemy mieli z tym żadnych problemów.

-To nie oni zremisowali te mecz, tylko my go przegraliśmy. Do przerwy prowadziliśmy przecież 6 bramkami. Później jednak wszedł nowy bramkarz, obiliśmy go kilka razy, nie wykorzystaliśmy dwóch dogodnych sytuacji i trochę się wystraszyliśmy. Zaczęliśmy oddawać nieprzemyślane rzuty, a oni wykorzystywali to w postaci kontr. Mieli też dużo rzutów karnych, więc tak naprawdę dobrze, że ten mecz skończył się remisem.

-Czy wiedząc, że w rywale przyjadą w mocno osłabionych składzie przygotowywaliście się do tego spotkania nieco inaczej?

-Do każdego meczu przygotowujemy się tak samo. Mimo braku 6 zawodników nadal jest to przecież bardzo mocny zespół, który z powodzeniem walczy w Lidze Mistrzów. Powiedzieliśmy jednak sobie w szatni, że aby nawiązać walkę z tym zespołem musimy zagrać na 120-130 procent.

-Jak Tobie grało się w tym meczu? Twoje udane interwencje kilkakrotnie były ozdobą tego spotkania.

-Grało mi się świetnie, jednak bardzo pomogła mi ciężka praca jaką chłopaki wykonywali w obronie. Płock zdobył sporo bramek z rzutów karnych, co też świadczy o naszej mocnej obronie w tym meczu.

-Mecz z Płockiem rozstrzygnął się w końcowych minutach. Czego zabrakło, abyśmy mogli cieszyć się z pokonania Nafciarzy?

-Wydaje mi się, że zabrakło zimnej głowy i trochę doświadczenia w naszej grze. Jesteśmy jednak dość młodym zespołem i zabrakło nam chyba trochę koncentracji przed podjęciem odpowiednich decyzji.

-Już w niedzielę (8 grudnia – godz. 17.00) gramy jednak kolejne spotkanie z groźnym rywalem, bowiem we własnej hali podejmować będziemy Gaz-System Pogoń Szczecin. Jak podchodzicie do tego spotkania?

-Na pewno nie możemy podejść do tego meczu zbyt pewni siebie. Nie możemy myśleć, że skoro zdobyliśmy punkt z Płockiem to wszystko nam się należy. Musimy ciężko pracować i na mecz wyjść równie skoncentrowani jak w meczu z Wisłą.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Czerwono-czarni rozbici przez Nafciarzy

O niespodziance nie mogło być mowy. Osłabiony MMTS Kwidzyn przegrał z Orlen Wisłą ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS złożył protest do Komisarza Ligi

Po przegranym meczu z Wybrzeżem Gdańsk zarząd kwidzyńskiego klubu złożył protest ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przed trudnym starciem z Nafciarzami

Kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn w ligowych bojach będzie Orlen Wisła Płock. Przełożony ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube