kwidzyn

Dodano: 8.01.14

MMTS wznowił treningi – dziś sparing z Wybrzeżem

-Mieliśmy krótką przerwę od siebie i od piłki ręcznej, ale zawodnicy w tym czasie nie próżnowali – mówi Krzysztof Kotwicki, trener MMTS Kwidzyn. -Wszyscy mieli rozpisane treningi indywidualne, które musieli wykonać. Do tej pory się to sprawdzało i zawodnicy realizowali swoje zadania, więc myślę, że tej przerwy nie powinno być aż tak widać.

Przygotowania czerwono-czarnych rozpoczęły się od dwutygodniowego obozu dochodzeniowego odbywającego się na kwidzyńskich obiektach sportowych. Zawodnicy trenować będą w tym czasie dwa razy dziennie, a swój pierwszy sparing rozegrają w środę, 8 stycznia z Wybrzeżem Gdańsk.

-Wybrzeże przyjeżdża do nas na trening, który rozpoczyna się o godz. 18.30, wiec pewnie około 19 rozpoczniemy grę – mówi trener kwidzyńskiej drużyny.

Cztery dni później, w niedzielę – 12 stycznia, MMTS wyjedzie natomiast do Przemyśla, gdzie rozegra zaległy mecz 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski.

-Przez 3 i 4 tydzień będziemy trenować już cyklem ligowym – dodaje K. Kotwicki – Odbywać się będzie 7 treningów tygodniowo czyli wtorek i czwartek rano + codzienne treningi popołudniowe.

W trzeci weekend stycznia kwidzynianie wyjadą także do Gryfina, gdzie wezmą udział w turnieju zorganizowanym przez Gaz-System Pogoń Szczecin. Natomiast 1 lutego czerwono-czarni wznowią rozgrywki PGNiG Superligi Mężczyzn meczem we własnej hali z KPR Legionowo.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Czerwono-czarni rozbici przez Nafciarzy

O niespodziance nie mogło być mowy. Osłabiony MMTS Kwidzyn przegrał z Orlen Wisłą ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS złożył protest do Komisarza Ligi

Po przegranym meczu z Wybrzeżem Gdańsk zarząd kwidzyńskiego klubu złożył protest ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przed trudnym starciem z Nafciarzami

Kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn w ligowych bojach będzie Orlen Wisła Płock. Przełożony ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube