kwidzyn

Dodano: 6.02.14

Klinger: 11 punktów to trochę za mało

-Nastawiliśmy się na walkę, ale niestety w końcówce zabrakło nam tego czegoś – przyznaje Tomasz Klinger, rozgrywający MMTS Kwidzyn. Kwidzyński zawodnik podsumowuje porażkę z Azotami oraz mówi o trudnej wyprawie do Głogowa.

-Po meczu z Azotami prawie wszyscy mówili przede wszystkim o kontrowersyjnej decyzji Jacka Jarosza, delegata ZPRP na to spotkanie. Jak możesz skomentować to wydarzenie?

-Na pewno była to sporna sytuacja i sędziowie mogli zinterpretować ją w różny sposób. Przegrywaliśmy 2 bramkami, a kolejne trafienie sprawiłoby, że doszlibyśmy rywali na jedną bramkę. Zważywszy, że do końca pozostały 2 minuty, mogło być różnie. W takiej sytuacji nie wiadomo bowiem co stanie się na boisku. Na pewno szkoda, że nie uznano tej bramki, bo szansa na zwycięstwo byłaby wówczas znacznie większa.

-Pojedynek z Azotami był również bardzo wyrównanym spotkaniem. Spodziewaliście się właśnie takiego przebiegu tej rywalizacji?

-Chyba każdy spodziewał się, że ten mecz będzie właśnie tak wyglądał. Nastawiliśmy się na walkę, ale niestety w końcówce zabrakło nam tego czegoś. Szkoda, bo rozegraliśmy naprawdę fajny mecz, a nam brakuje punktów.

-Czy po meczach z Legionowem i Puławami można powiedzieć jaka jest wasza obecna dyspozycja po zimowej przerwie w rozgrywkach?

-Zwycięstwo nad Legionowem przyszło nam dość łatwo, a z Puławami toczyliśmy wyrównane boje do samego końca. Myślę więc, że nasza dyspozycja nie jest najgorsza. Teraz czeka nas wyjazd do Głogowa i tam się okaże czy jest ona rosnąca czy też malejąca.

-Głogów wygrywa kolejne mecze i jest na fali, poza tym zawsze grało nam się tam bardzo ciężko.

-Chrobry pokazuje się w tym sezonie z bardzo dobrej strony. Są dobrze przygotowani motorycznie i grają ułożoną piłkę ręczną. Czeka więc nas bardzo ciekawy mecz.

-Czy jednak porażka a Azotami nie popsuje atmosfery w naszej drużynie? Liczyliśmy wszyscy na zwycięstwo w tym spotkaniu.

-Na pewno po porażce będziemy trochę przybici mentalnie, ale nie rozbije to nas i nie zniszczy atmosfery panującej w zespole. Martwi jednak to, że zdobyliśmy dotąd tylko 11 punktów, a to trochę za mało.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube