kwidzyn

Dodano: 7.03.14

Liczy się tylko zwycięstwo – MMTS podejmuje Piotrkowianina

Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie zaprasza na mecz 19 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn. W niedzielę - 9 marca o godz. 17.00 czerwono-czarni podejmą przedostatni zespół ligi - Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Chcąc awansować do fazy play-off kwidzynianie muszą zainkasować komplet punktów w tym spotkaniu.

W pierwszej rundzie Piotrkowianin przegrał z kwidzyńskim zespołem 30:38 (11:24), a mecz był popisem skutecznej gry Tomasza Klingera – 8 bramek i Adriana Nogowskiego – 8 bramek.

Obecnie, po 18 kolejkach ligowych, Piotrkowianin ma na swoim koncie zaledwie 8 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy i 13 porażek). W ostatnim meczu co prawda odniósł swoje trzecie zwycięstwo, jednak pokonał wówczas czerwoną latarnię Superligi - KPR Legionowo. Co więcej niedzielny rywal MMTS pokonał Legionowo zaledwie 1 bramką - 31:30.

W zespole Piotrkowianina najskuteczniejszymi graczami byli wówczas: Szymon Woynowski - 8 bramek, Tomasz Mróz - 7 bramek i Marek Daćko - 6 bramek i na nich na pewno warto zwrócić wagę podczas niedzielnego meczu. Najlepszymi strzelcami Piotrkowa tym sezonie są jednak Wojciech Trojanowski (105 bramek w 18 meczach) i Marcin Tórz (76 bramek w 18 meczach), którzy również pojawią się w Kwidzynie. Nową twarzą w zespole trenera Rafała Kuptela jest natomiast Sebastian Rumniak, który jak wszystko na to wskazuje, właśnie w meczu z MMTS po raz pierwszy wystąpi w barwach Piotrkowianina.

Mecz MMTS Kwidzyn – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski odbędzie się w niedzielę – 9 marca o godz. 17.00. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Dariusz Mroczkowski - Jakub Mroczkowski.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przegrywa w Gdańsku 7 bramkami

Pierwsze starcie rywalizacji o „Dziką kartę” czyli miejsce w ćwierćfinale ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube