kwidzyn

Dodano: 22.04.14

MMTS ponownie mierzy się z Vive

Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie zaprasza na rewanżowe starcie 1/4 finału Mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. W pierwszym meczu Vive Targi Kielce dość łatwo pokonało kwidzynian wygrywając 41:19. Jeśli więc MMTS marzy o przedłużeniu nadziei na awans do półfinału, musi pokonać kielczan we własnej hali. Rywalizacja w tej fazie play-off toczy się bowiem do dwóch wygranych. Mecz MMTS - Vive Targi odbędzie się w środę - 23 kwietnia o godz. 18.00. Trzeba jasno powiedzieć, że pokonanie aktualnego Mistrza Polski będzie niezwykle trudnym zadaniem dla MMTS. Kwidzynianie pokazali już jednak, że w starciach z faworyzowanymi zespołami potrafią grać nadspodziewanie skutecznie i efektownie. Przykładem może być tutaj mecz z pierwszej rundy sezonu zasadniczego, w którym podpieczni trenera Krzysztofa Kotwickiego przegrali konfrontację z Kielcami zaledwie jedną bramką - 28:29.
-Mamy jakoś tak dziwnie poukładane, że z drużynami, które powinniśmy pokonać, gramy w kratkę, a w meczach a z faworyzowanymi ekipami gramy na luzie i możemy ich pokonać. W konfrontacji z Wisłą Płock mieliśmy już remis i wygrany mecz, a z Vive Kielce udało nam się uzyskać „bliski remis" - przypomina Tomasz Klinger, rozgrywający MMTS.
Czy tym razem również uda się nawiązać wyrównaną walkę z kieleckim zespołem w dużej mierze zależeć będzie właśnie od dyspozycji Tomasza Klingera oraz Pawła Kiepulskiego. Warto też dodać, że w zespole Vive w tym spotkaniu zabraknie kontuzjowanych Michała Jureckiego i Karola Bieleckiego. Kwidzynianie natomiast zagrają bez Macieja Mroczkowskiego i Krzysztofa Szczeciny.

Spotkanie MMTS Kwidzyn - Vive Targi Kielce odbędzie się w środę - 23 kwietnia o godz. 18.00 w kwidzyńskiej hali przy ul. Wiejskiej. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Cezary Figarski i Dariusz Żak z Radomia.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Czerwono-czarni rozbici przez Nafciarzy

O niespodziance nie mogło być mowy. Osłabiony MMTS Kwidzyn przegrał z Orlen Wisłą ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS złożył protest do Komisarza Ligi

Po przegranym meczu z Wybrzeżem Gdańsk zarząd kwidzyńskiego klubu złożył protest ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przed trudnym starciem z Nafciarzami

Kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn w ligowych bojach będzie Orlen Wisła Płock. Przełożony ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube