kwidzyn

Dodano: 25.04.14

Sadowski: Godnie pożegnaliśmy się z półfinałem

-Każdy chciał i to widać było od pierwszej do ostatniej minuty – mówi Kamil Sadowski. Rozgrywający MMTS Kwidzyn podsumowuje ostatnie spotkanie z Vive Kielce oraz mówi o czekającej zespół rywalizacji o V miejsce. -Choć zagraliśmy znakomicie, to jednak ponownie przegraliśmy z Vive i pożegnaliśmy się z walką o medale. Jak można podsumować naszą grę w tym meczu?
-Nie mieliśmy nic do stracenia, więc chcieliśmy pokazać się przed własną publicznością i chyba godnie pożegnaliśmy się z półfinałem. Może zabrakło troszeczkę zimnej głowy w końcówce tego meczu, bo gdybyśmy rozwiązali to trochę lepiej, to w rywalizacji mielibyśmy remis, a tak skupiamy się teraz na walce o V miejsce. Przyjechał do nas rywal z najwyższej, światowej póki, więc na pewno każdy chciał i to było widać od pierwszej do ostatniej minuty. Taki jest jednak sport, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Walczyliśmy na tyle, na ile było nas stać, jednak doszło do dogrywki, w której lepszą grę pokazało Vive. Życzę im zdobycia Mistrza Polski.
-W pierwszym meczu przegraliśmy w Kielcach 41:19, w rewanżu byliśmy blisko zwycięstwa. Czy można porównać jakoś te dwa spotkania?
-Na pewno tym razem popełniliśmy mniej błędów, na pewno pokazaliśmy też lepszą grę w obronie i ataku. Poza tym inna była również długość akcji. To nie była: piłka i rzut. Nasza gra była bardziej przemyślana i każdy chciał. To widać, gdy zostawia się serce na parkiecie.
-Szkoda jednak, że po raz kolejny Vive ucieka nam spod topora.
-Jedna akcja zaważyła na tym, że zamiast naszego zwycięstwa w regulaminowym czasie był remis. Mówi się trudno, bo taki jest sport, choć na pewno jest gdzieś lekki żal. Szkoda, choć na pewno godnie pożegnaliśmy się z walką o medale. Myślę, że gdybyśmy pokonali Vive to w Kielcach byłoby nam bardzo trudno uzyskać dobry wynik. Jednak już sam fakt, że pokonalibyśmy Kielce byłby dla nas znaczący. Teraz jednak czekamy na zwycięzcę pary Szczecin – Puławy i powoli przygotowujemy się do kolejnych spotkań. Nie wiem jak inni, ale ja chcę zdobyć to V miejsce.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube