kwidzyn

Dodano: 15.09.14

Peret: Nie możemy popełniać takich błędów

Michał Peret, obrotowy MMTS Kwidzyn, mówi o powodach porażki z mielecką Stalą. Wychowanek kwidzyńskiego zespołu podkreśla, że o porażce zadecydowały indywidualne błędy czerwono-czarnych.

-Po dramatycznym pościgu, w końcowych minutach meczu, niewiele brakowało, a udałoby się nam doścignąć rywali. Niestety mecz zakończył się naszą jednobramkową porażką, po czym pozostał nam jedynie żal.

-Myślę, że przespaliśmy trochę początek drugiej połowy. Natomiast w końcówce meczu, gdy mieliśmy już ich na 1 bramkę, o porażce zadecydowały nasze indywidualne błędy. Nie oszukujmy się. Nie możemy w ciągu kwadransa popełniać 5-6 błędów technicznych. Nie na tym poziomie! Nie wygramy meczu z takim przeciwnikiem jak Stal, jeśli sami wyrzucamy gdzieś piłki.

-Widziałem twoją frustrację po straconej w ten sposób piłce, która nie doszła do wychodzącego Adriana Nogowskiego. Właśnie takie błędy doprowadziły do naszej porażki?

-Dokładnie. Tym bardziej, że było to po naszych 3-4 udanych akcjach w obronie. Szkoda tego meczu i naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat. Jak chcemy się liczyć w lidze to musimy jednak wygrywać.

-Mecz ze Stalą układał się tak jak sobie założyliście przed meczem?

-Analizowaliśmy ich grę i spodziewaliśmy się dokładnie takiej gry Mielca. Realizowaliśmy też to co sobie założyliśmy przed meczem. Niestety na początku drugiej połowy zabrakło nam koncentracji, a nasze indywidualne błędy sprawiły, że przegraliśmy to spotkanie.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przegrywa w Gdańsku 7 bramkami

Pierwsze starcie rywalizacji o „Dziką kartę” czyli miejsce w ćwierćfinale ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube