kwidzyn

Dodano: 21.11.14

Kwesta dla Tomasza Strząbały – pomóżmy szkoleniowcowi Vive

MMTS Kwidzyn włącza się do zbiórki pieniędzy dla Tomasza Strząbały, II trenera Vive Tauron Kielce. Podczas sobotniego meczu (22 listopada – godz. 17.00) czerwono-czarnych ze Śląskiem Wrocław, a także bezpośrednio po tym spotkaniu, wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek na leczenie dla szkoleniowca Kielc. Apelujemy do wszystkich kibiców oraz sympatyków piłki ręcznej o wsparcie tej szczytnej akcji.

Fot. www.vtkielce.pl

Od półtorej roku drugi trener Vive Tauron Kielce, Tomasz Strząbała cierpi na poważną chorobę - nowotwór układu krwiotwórczego. Przez długi czas z chorobą udawało się walczyć skutecznie. Asystent trenera Talanta Dujszebajewa przeszedł także operację. Niestety, w ostatnim czasie choroba wróciła.

Najskuteczniejszą formą leczenia jest obecnie terapia CRd, która stosowana jest od niedawna w USA i przynosi bardzo dobre efekty – ponad 60% wyleczeń. Podjęcie leczenia w USA jest jednak bardzo kosztowne, potrzeba kwoty ponad 1 mln złotych. Obecnie jest to najlepsza i jedyna skuteczna forma leczenia tej choroby na świecie.

W najbliższym czasie Vive Tauron Kielce podejmie wiele inicjatyw mających na celu uzyskanie środków na leczenie Tomasza Strząbały. Największym wydarzeniem będzie rozgrywany 14 grudnia w Hali Globus w Lublinie mecz pod egidą Superligi PGNiG: Reprezentacja POLSKI kontra reprezentacja RESZTY ŚWIATA. W spotkaniu wystąpią największe gwiazdy piłki ręcznej w kraju, a całkowity dochód z zakupu biletów i reklam na to spotkanie będzie przekazany na leczenie drugiego trenera Vive Tauron Kielce.

Specjalna urna pojawi się w holu kieleckiej Hali Legionów już 30 listopada podczas meczu Ligi Mistrzów z Kadetten Schaffhausen. Każdy z kibiców będzie mógł też wykupić cegiełki w kwotach: 20 złotych, 50 złotych i 100 złotych, lub też wesprzeć inicjatywę własną kwotą.

1 grudnia wystartują natomiast licytacje przedmiotów, które kielecki klub otrzymuje na rzecz leczenia Tomasza Strząbały. Podczas licytacji będzie można nabyć wiele ciekawych pamiątek m.in. koszulki reprezentacji Polski, Chorwacji czy Hiszpanii z autografami, płyty artystów z autografami, medale oraz kolacje z zawodnikami i wiele innych rzeczy związanych z kieleckim klubem.

O wszystkich rozpoczętych licytacjach oraz innych działaniach podjętych w ramach pomocy przeczytać można na specjalnej witrynie www.dlatomka.pl

Cały czas można przekazywać środki pieniężne na specjalne konto uruchomione dla Tomka Strząbały.

Numer konta: 51 1140 2017 0000 4402 1262 0110

Fundacja Vive Serce Dzieciom, MBank, w tytule przelewu dopisek: dla Tomka

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kibicuj czerwono-czarnym w gdańskiej hali AWFiS

Zachęcamy do kibicowania czerwono-czarnym w hali AWSiS w Gdańsku. W pierwszym meczu ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie walczą o „Dziką kartę”

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 13.00, kwidzynianie rozpoczynają walkę o „Dziką ...

Czytaj więcej

Aktualności

O „Dziką kartę” zagramy z Wybrzeżem

Po niedzielnych meczach 30 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn stało się jasne, że to ...

Czytaj więcej

Aktualności

"Orzech" wraca do MMTS

Robert Orzechowski to kolejny zawodnik, który z nowym sezonem występować będzie ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube