kwidzyn

Dodano: 23.03.15

Nogowski: Wynik mówi sam z siebie

Adrian Nogowski podsumowuje zwycięstwo nad Nielbą Wągrowiec. Kwidzyński skrzydłowy podkreśla, że w trzech ostatnich meczach rundy zasadniczej czerwono-czarni chcą zdobyć komplet 6 punktów.

-Wydaje się, że zwycięstwo w tym meczu przyszło nam dość łatwo.
-Jak widać po wyniku mecz nie był wyjątkowo ciężki, bo wygraliśmy z Nielbą szesnastoma bramkami. Wiadomo jednak jaką Wągrowiec na obecnie sytuację w klubie, zarówno finansową, jak i kadrową, więc trochę spodziewaliśmy się, że tak to będzie wyglądało. Nie mogliśmy jednak zlekceważyć naszych rywali, bo każdy mecz jest dla nas ważny. Tak samo istotna jest rywalizacja z Nielbą, jak spotkanie np. z Kielcami. Cieszy na pewno, że zagraliśmy w tym meczu dość dobrze, funkcjonowała nasza obrona, pomogła bramka, a skuteczność w ataku również nie była najgorsza. Wynik końcowy mówi zresztą sam za siebie.

-Wygrana nad Nielbą to jednak dopiero początek cyklu trzech spotkań kończących fazę zasadniczą obecnego sezonu. Teraz czekają nas trudne spotkania ze Śląskiem i Azotami.
-Mamy plan na 6 punktów. Pierwszy krok w tym kierunku jest już za nami, bo zdobyliśmy 2 punkty w meczu z Wągrowcem. Teraz jedziemy do Wrocławia i choć jest to beniaminek, to trzeba pamiętać o tym, że w Superlidze nie ma obecnie słabych zespołów. Tym bardziej, że Śląsk urwał już niektórym rywalom punkty. Musimy się więc skupić na własnej grze i zagrać w ataku i obronie tak jak w meczu z Nielbą.
Na koniec mamy u siebie mecz z Puławami i jeśli wygramy we Wrocławiu to z Azotami będziemy bić się o szóstą lokatę. Zajmując natomiast VI miejsce w ligowej tabeli w rundzie play-off trafimy na zespoły Zabrza lub Szczecina i choć są to silne zespoły, to zawsze lepiej zagrać w tej fazie przeciwko nim niż rywalizować z Vive czy Wisłą.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przegrywa w Gdańsku 7 bramkami

Pierwsze starcie rywalizacji o „Dziką kartę” czyli miejsce w ćwierćfinale ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube