kwidzyn

Dodano: 27.03.15

Azoty na zakończenie rundy zasadniczej

Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie zaprasza na ostatni mecz rundy zasadniczej sezonu 2014/205. Rywalem czerwono-czarnych będzie drużyna Azotów Puławy. Mecz odbędzie się w sobotę, 28 marca, o godz.. 17.00 w kwidzyńskiej hali przy ul. Wiejskiej. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Jakub Jerlecki – Maciej Jabuń (Szczecin).

Mecz z Azotami Puławy miał decydować o tym czy kwidzynianie zajmą VI miejsce w ligowej tabeli, co znacznie ułatwiłoby kwidzynianom walkę w fazie play-off. Niestety zaskakująca porażka ze Śląskiem Wrocław uniemożliwiła realizację tego planu. Co prawda puławianie wyprzedzają kwidzynian zaledwie o 1 punkt, ale mają o jedno spotkanie rozegrane mniej. Na zakończenie rozgrywek, 1 kwietnia, czeka ich jeszcze bowiem przełożony pojedynek z Nielbą Wągrowiec i tylko cud może sprawić, że nie wyjdą z tej konfrontacji zwycięsko. Na domiar złego w ostatniej kolejce swoje spotkanie z Wybrzeżem Gdańsk wygrała drużyna Chrobrego Głogów – 21:29 i dzięki temu przeskoczyła kwidzynian w ligowej tabeli. W efekcie jeśli kwidzynianie pokonają Puławy zajmą ostatecznie VII miejsce w fazie play-off zmierzą się z Orlenem Wisłą Płock, natomiast jeśli mecz z puławianami zakończy się porażką to MMTS pozostanie na ósmej lokacie, a rywalem czerwono-czarnych w rundzie play-off będzie Mistrz Polski z Kielc.

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie MMTS przegrał w Puławach 31:29 (14:14), a po siedem bramek dla swoich drużyn rzucili Michał Peret (MMTS) i Piotr Masłowski (Azoty).

Wszyscy, którzy nie mogą obejrzeć tego spotkania w kwidzyńskiej hali zapraszamy do internetowej relacji z tego spotkania. Mecz śledzić będzie można pod adresem:

http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-03-28/id/141194

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube