kwidzyn

Dodano: 12.09.15

W oczekiwaniu na zwycięstwo - do trzech razy sztuka?

Po porażkach z Orlen Wisłą Płock oraz PGE Stalą Mielec kwidzynianie szukać będą ligowych punktów w Lubinie. W meczu 3 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn zmierzą się bowiem z miejscowym Zagłębiem, którego gracze, podobnie jak czerwono-czarni, nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Spotkanie Zagłębie - MMTS odbędzie się w niedzielę - 13 września o godz. 18.00.

Gracze MMTS, po porażkach z Wisłą Płock i Stalą Mielec, nadal czekają na zdobycie ligowych punktów. W podobnej sytuacji są również szczypiorniści Zagłębia Lubin, którzy również niezbyt udanie rozpoczęli nowy sezon PGNiG Superligi Mężczyzn. W inauguracyjnym spotkaniu lubinianie przegrali bowiem z Pogonią Szczecin dosłownie o włos, ulegając rywalom 21:22. Pikanterii temu spotkaniu dodaje fakt, że do przerwy to gospodarze prowadzili grę i po 30 minutach wygrywali z Portowcami różnicą aż ośmiu bramek - 13:5. W drugiej kolejce Zagłębie zmierzyło się natomiast z Vive, a mecz zakończył się porażką lubinian i wysokim zwycięstwem aktualnego mistrza Polski 37:22 (20:7).

Mecz Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn odbędzie się w niedzielę - 13 września o godz. 18.00. Spotkanie rozgrywane w lubińskiej hali R.C.S. znajdującej się przy ul. Odrodzenia, a poprowadzą sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra) - Mariusz Wołowicz (Wtórek).

Przebieg spotkania śledzić można na portalu www.lajfy.com  pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-09-13/id/159087

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS walczy o punkty w Gdańsku

W meczu 27 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn kwidzyński MMTS zmierzy się z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

Juniorzy MTS I Kwidzyn w finale mistrzostw Polski!

Zawodnicy MTS I Kwidzyn zagrają w finale mistrzostw Polski juniorów! W ...

Czytaj więcej

Aktualności

Piotrkowianin urywa punkty w Kwidzynie

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube