kwidzyn

Dodano: 25.09.15

Czerwono-czarni walczą o punkty w Głogowie

Szczypiorniści Chrobrego Głogów będą kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn. Kwidzynianie zmierzą się z rywalami w hali widowiskowo-sportowej w Głogowie, w sobotę - 26 września o godz. 18.00. Spotkanie poprowadzą Krzysztof Bąk – Kamil Ciesielski z Zielonej Góry.

Początek sezonu nie jest zbyt udany dla piłkarzy z Głogowa. W czterech spotkaniach zgromadzili 3 punkty i w ligowej tabeli plasują się dopiero na VIII pozycji, tuż za czerwono-czarnymi. Trzeba jednak dodać, że w pierwszych kolejkach głogowianie mierzyli się z najsilniejszymi zespołami ligi. Chrobry przegrał bowiem spotkania z Orlen Wisłą Płock 31:23 (16:11), Pogonią Szczecin – 19:20 (7:6) i Vive Targami Kielce – 33:23 (17:10), a jedyne punkty zdobył pokonując Górnika Zabrze 19:25 (10:14).

Czołowym strzelcem zespołu Chrobrego jest obecnie Adam Babicz, który w dotychczasowych spotkaniach zdobył 18 bramek i to właśnie ten gracz, oprócz Bartosza Jureckiego i Arkadiusza Miszki, będzie stanowił zapewne największe zagrożenie dla zespołu z Kwidzyna.

-Nie będzie łatwych meczów w tej lidze – mówi Paryk Rombel, trener MMTS Kwidzyn. -Najlepszym przykładem był nasz mecz w Mielcu. Wydawało się, że jedziemy po pewne 2 punkty, a wróciliśmy bardzo smutni. Okazało się bowiem, że zespół Stali zagrał bardzo ambitnie i nie dał nam dojść do słowa. Dlatego tutaj nie nastawiamy się, że będzie to łatwy mecz. W każdym meczu musimy grać w obronie tak jak dzisiaj, i do tego dołożyć coś więcej w ataku. Na pewno każde zwycięstwo, gdzieś tam wymęczone, wygryzione, powoduje, że rośnie pewność zespołu. Mam też nadzieję, że będziemy grali coraz pewniej. Do tego dążę i taką miałem nadzieję od samego początku. Niestety ten mecz w Mielcu trochę nam zaburzył to dojście do pełni formy, ale uważam, że wróciliśmy na właściwe tory i w każdym kolejnym meczu będziemy dokładali coś, co sprawi, że nasza gra będzie coraz lepsza.

Mecz odbędzie się w sobotę – 26 września o godz. 18.00. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Krzysztof Bąk i Kamil Ciesielski z Zielonej Góry.

Internetową relację z tego spotkania śledzić będzie można na portalu www.lajfy.com, pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-09-26/id/160061

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Czerwono-czarni rozbici przez Nafciarzy

O niespodziance nie mogło być mowy. Osłabiony MMTS Kwidzyn przegrał z Orlen Wisłą ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS złożył protest do Komisarza Ligi

Po przegranym meczu z Wybrzeżem Gdańsk zarząd kwidzyńskiego klubu złożył protest ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przed trudnym starciem z Nafciarzami

Kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn w ligowych bojach będzie Orlen Wisła Płock. Przełożony ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube