kwidzyn

Dodano: 22.11.15

Potoczny: Rodrigo pokrzyżował nam plany

W wyniku osłabień kadrowych ciężar prowadzenia gry kwidzyńskiego zespołu musieli wziąć na siebie zmiennicy. Jednym z takich graczy jest Michał Potoczny. Młody rozgrywający MMTS podkreśla jednak, że mimo osłabień kadrowych kwidzynianie zamierzali pokonać Nafciarzy.

-W meczu z Płockiem nie mieliśmy zbyt wielu szans na to, aby urwać rywalom punkty. Mimo osłabień trzeba było jednak wyjść na boisko i grać.

-To są zawsze bardzo ciężkie mecze. Jednak to, że nie było u nas 4 zawodników właściwie niczego nie zmienia. Graliśmy o 2 punkty i zamierzaliśmy wygrać ten mecz. Na pewno chcieliśmy też postawić wiślakom twarde warunki gry, aby poczuli, że zagrali w Kwidzynie mecz ligowy. W każdym spotkaniu chcemy bowiem udowadniać rywalom, że z kwidzyńskiej hali ciężko wywozi się 2 punkty. Takie jest nasze założenie.

-Sił wystarczyło nam jednak zaledwie na 20 minut gry.

-Stać nas było na 60 minut, ale zaczęliśmy oddawać niepotrzebne rzuty. Rywale pociągnęli z tego kontry i poszło. Moim zdaniem walczyliśmy jednak do końca i każdy oddał to co mógł.

-Mimo porażki publiczność jednak żywiołowo dopingowała nas do samego końca, nagradzając brawami m.in. pierwsze trafienia Ossowskiego.

-Graliśmy bowiem dość dobrze. Mieliśmy miejsca i sytuacje do rzutów. Niestety grający w bramce Rodrigo trochę pokrzyżował nam plany. Z tego poszły właśnie kontry i stąd ten wynik.

-Już 28 listopada we własnej hali zagramy ze Stalą Mielec. Czy ktoś z kontuzjowanych graczy zdoła się wykurować do tego spotkania?

-Myślę, że wróci Paweł Genda. Nie wiadomo jeszcze co z „Pilotem” (Maciej Pilitowski – przyp. red.). Wydaje mi się też, że jest bardzo duża szansa, że zagra z nami również Tomek Klinger. Myślę więc, że z Mielcem zagramy już w szerszym składzie.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube