kwidzyn

Dodano: 16.01.16

MMTS ogrywa Spójnię – trener zadowolony z defensywy

Zwycięstwem zakończył się pierwszy sparing MMTS Kwidzyn rozegrany w zimowym okresie przygotowawczym. Czerwono-czarni pokonali na wyjeździe Kar-Do Spójnię Gdynia 31:22, grając dwie połowy po 30 minut.

Sparing z gdyńskim zespołem prowadzonym przez trenera Marcina Markuszewskiego zakończył pierwszy okres przygotowawczy MMTS. Kwidzynianie przez 2 tygodnie trenowali po dwa razy dziennie, skupiając się przede wszystkim na przygotowaniu siłowym i motorycznym. Mecz kontrolny miał więc trenerowi pokazać jak wygląda dyspozycja kwidzynian po tym trudnym okresie.

-Na tym etapie przygotowań wyglądało to tak jak wyglądało – mówi Patryk Rombel, trener MMTS Kwidzyn. -Widać było, że zawodnicy mają parę kilogramów w rękach i nogach. Fajnie funkcjonowała nasza obrona, bowiem przez 23 minuty straciliśmy tylko 7 bramek. Później niestety pojawiło się kilka błędów i w następnych 4 minutach straciliśmy 4 kolejne bramki. Na szczęście po przerwie wyglądało to już znacznie lepiej i nasza solidność widoczna była przez całe 30 minut. Potrafiliśmy też zbudować przewagę 6-7 bramek, którą w końcówce powiększyliśmy ostatecznie do 9 trafień.

Trener kwidzyńskiego zespołu przyznaje, że jest „umiarkowanie” zadowolony z rozegranego spotkania. Podkreśla jednak, że na tym etapie przygotowań wyglądało to całkiem nieźle.

-Na pewno cieszy, że w obronie zagraliśmy w miarę solidnie – podsumowuje P. Rombel. – Przećwiczyliśmy też kilka nowych elementów w ataku i okazało się, że obraliśmy dobry kierunek. Będziemy chcieli więc pracować nad tym w kolejnych spotkaniach i treningach.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube