kwidzyn

Dodano: 15.02.16

Klinger: Gramy trochę jak nasza Reprezentacja

Najskuteczniejszym zawodnikiem MMTS w meczu z Vive był Tomasz Klinger, który rzucił rywalom aż 6 bramek. Rozgrywający kwidzyńskiej drużyny podsumowuje porażkę z Kielcami oraz mówi o czekającej czerwono-czarnych ciężkiej walce z Górnikiem Zabrze (niedziela, 21 lutego o godz. 17.30).

-Twoje wejście ponownie ożywiło grę kwidzyńskiego zespołu. Zawsze gdy wchodzisz na parkiet dajesz drużynie taką charakterystyczną iskrę.

-Wchodząc na boisko zawsze staram się spiąć i jak najmocniej pomóc drużynie. Nie jest jednak tak, że wchodzę i mam „power” w rękach. Ktoś musi mi przecież zrobić miejsce, abym oddał skuteczny rzut. Mam jednak nadzieje, że jak najdłużej będę takim dobrem drużyny i fajnie, że tak dzisiaj wyszło.

-Jak ułożyło się to spotkanie? Wydaje się, że tak jak zawsze czyli do przerwy walczymy, a potem gdzieś to wszystko się rozsypuje.

-Trochę tak, choć już 4 bramki przewagi zdobyte przed przerwą dawało sygnał, że Kielce mają już kontrolę nad meczem. Po przerwie doszły jeszcze zmiany z naszej strony spowodowane tym, że nie mógł grać Paweł Genda i niestety pękło.

-Pierwsza połowa to również 3 kary naszego zespołu, w tym jedna praktycznie podwójna. Chyba nie do końca potrafimy wybrnąć z takich sytuacji.

-Gramy trochę jak nasza Reprezentacja czyli mamy przewagę, ale niestety gdzieś się blokujemy i źle podajemy lub też nie możemy trafić do bramki.

-Czy mimo tego, że ponownie przegraliśmy jest jakiś progres między meczem w Szczecinie a starciem z Vive?

-Gdybyśmy wyszli w Szczecinie tak jak w meczu z Vive to na pewno nie przegralibyśmy teog spotkania. Był to zupełnie inny poziom piłki ręcznej z naszej strony. Był i atak w dane miejsce i szybkość nabiegu i precyzja rzutu. Wszystko wyglądało zupełnie inaczej.

-Przed nami kolejny mecz we własnej hali oraz rozgrywany przed kamerami Polsatu Sport. Tym razem w niedzielę zmierzymy się z Górnikiem Zabrze – rywalem, z którym nie zawsze potrafimy grać.

-Górnik to przede wszystkim Mariusz Jurasik, który przejmuje teraz rolę trenera tego zespołu. Jest to jednak zawsze silne ogniwo tego zespołu, bowiem potrafi rzucić 15 bramek w meczu. Do tego mamy jeszcze takich graczy jak Reprezentant Polski Rafał Gliński czy znany nam dobrze Michał Adamuszek. Miejmy jednak nadzieje, że jak cała hala „ryknie” rywale trochę się przestraszą i wyjdziemy z tego boju zwycięsko, bo jak widać w tabeli jest obecnie bardzo ciasno i zdobywane punkty są niezwykle cenne.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kwidzynianie ponownie przegrywają po rzutach karnych

MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z Wybrzeżem Gdańsk. W regulaminowym czasie padł ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS walczy o punkty w Gdańsku

W meczu 27 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn kwidzyński MMTS zmierzy się z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

Juniorzy MTS I Kwidzyn w finale mistrzostw Polski!

Zawodnicy MTS I Kwidzyn zagrają w finale mistrzostw Polski juniorów! W ...

Czytaj więcej

Aktualności

Piotrkowianin urywa punkty w Kwidzynie

Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu MMTS Kwidzyn przegrał ligowe starcie z ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube