kwidzyn

Dodano: 4.03.16

Trudne zadanie dla MTMS – czerwono-czarni grają z Azotami

Azoty Puławy to ostatni rywal MMTS Kwidzyn w fazie zasadniczej sezonu 2015/2016 podejmowany w hali przy ul. Wiejskiej. Starcie tych drużyn odbędzie się w niedzielę, 6 marca o godz. 17.30. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Marek Baranowski – Bogdan Lemanowicz (Warszawa), a bezpośrednią transmisję z tego meczu pokaże Polsat Sport.

Drużyna z Puław prowadzona przez trenera Ryszarda Skutnika zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Azoty w 20 kolejkach zdobyli 31 punktów, tracąc do znajdującej się przed nią Wisły 6 punktów, a do lidera z Kielc 8 punktów. W dotychczasowych spotkaniach uzyskali 15 zwycięstw, 1 remis i cztery porażki. Przegrane mecze to rywalizacja z Kielcami oraz Płockiem, natomiast jedyny remis to efekt starcia rozegranego w Puławach z Zagłębiem Lubin. Pozostałe spotkania kończyły się zwycięstwem podopiecznych trenera Skutnika, w tym również starcie z MMTS Kwidzyn. We własnej hali puławianie wygrali wówczas 32:27 (17:12), a 8 bramek dla gospodarzy zdobył wówczas Przemysław Krajewski. W kwidzyńskim zespole brylował natomiast Adrian Nogowski, który rzucił rywalom 7 brmaek.

Po styczniowej przerwie w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn puławianie rozpoczęli grę od zwycięstwa nad Gwardią Opole 22:27 (11:12), po czym wygrywali również z Chrobrym Głogów 36:22 (18:13) i Pogonią Szczecin 24:30 (11:12). W ostatniej kolejce Azoty przegrały natomiast na własnym terenie z Vive Tauron Kielce 25:29 (11:14). Jak będzie w meczu w starciu z kwidzyńskim zespołem okaże się już w niedzielny wieczór.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube