kwidzyn

Dodano: 12.05.16

Szczecinianie poprowadzą starcia z Azotami

Szczecińska para sędziowska: Andrzej Rajkiewicz - Jakub Tarczykowski poprowadzi mecze nr 3 i nr 4 rywalizacji o brązowy medal Mistrzostw Polski. W najbliższą sobotę – 14 maja i niedzielę – 15 maja (początek obydwu spotkań o godz. 17.00) w walce o najniższy stopień podium zmierzą się MMTS Kwidzyn i Azoty Puławy. Po dwóch spotkaniach rozegranych w Puławach mamy remis 1:1, a gra toczy się do trzech wygranych.

Para A. Rajkiewicz – J. Tarczykowski w tym sezonie gościła w kwidzyńskiej hali dwukrotnie, jednak tylko raz mecz ten zakończył się zwycięstwem czerwono-czarnych. Najpierw na zakończenie pierwszej rundy arbitrzy ze Szczecina poprowadzili bowiem spotkanie MMTS – Śląsk Wrocław, zakończone zwycięstwem kwidzynian 31:19 (14:12). W rundzie rewanżowej para Rajkiewicz-Tarczykowski poprowadziła natomiast mecz XVIII kolejki: MMTS – Vive Tauron Kielce zakończony porażką podopiecznych trenera Patryka Rombla 25:32 (12:16).

Lepszy bilans spotkań z parą arbitrów ze Szczecina mają w tym sezonie puławianie. Najpierw w VII kolejce Azoty wygrały bowiem w Głogowie 26:35 (13:19), po czym para Rajkiewicz-Tarczykowski poprowadziła również mecz puławian w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski. Grając na wyjeździe z Wybrzeżem Gdańsk podopieczni trenera Ryszarda Skutnika wygrali wówczas 25:28 (11:11).

Jak będzie tym razem okaże się już w najbliższy weekend. Przypomnijmy, że po dwóch meczach rozegranych w Puławach, w rywalizacji o brąz mamy remis 1:1. Pierwsze spotkanie zakończyło się bowiem zwycięstwem Azotów 31:22, a drugie starcie, po dogrywce, zakończyło się triumfem Kwidzyna 29:31.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube