kwidzyn

Dodano: 20.07.16

MMTS rozpoczął treningi przed nowym sezonem

Zawodnicy MMTS Kwidzyn rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu - 2016/2017. Zgodnie z wieloletnią tradycją podczas pierwszego spotkania po wakacyjnej przerwie szczypiorniści zagrali w …piłkę nożną.

-Chcieliśmy choć w części przenieść emocje, które towarzyszyły nam podczas francuskiego Euro 2016, sprzed telewizorów na boisko – mówi Patryk Rombel, trener MMTS Kwidzyn.

Na pierwszych zajęciach stawiło się 19 osób, w tym dwójka juniorów, która wspierać będzie pierwszy zespół w okresie przygotowawczym.

-Dziś tradycyjnie była piłka nożna, a od jutra zaczynamy testy. Czekają nas więc dwa wprowadzenia i od poniedziałku ruszamy z normalnymi przygotowaniami. Tak jak we wcześniejszych latach trenować będziemy na własnych obiektach. Mamy tutaj wszystko co potrzebne – mówi Patryk Rombel, trener MMTS Kwidzyn.

Z uwagi na pracę w sztabie Reprezentacji Polski, która przygotowuje się do wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie, szkoleniowiec MMTS nie miał zbyt wiele czasu na odpoczynek.

-Miałem raptem 5 dni wolnego – przyznaje. – Były to jednak moje pierwsze wakacje od 2 lat. Wyjechałem w góry i cieszę się, że udało mi się spędzić trochę czasu z rodziną.

Przed trenerem Romblem jeszcze jeden wyjazd związany z obowiązkami w sztabie Reprezentacji. Od 27 lipca przebywać będzie w Kielcach na czterodniowej konsultacji, ostatniej przed odlotem Kadry do Rio de Janeiro.

-Od 30 lub 31 lipca jestem już jednak na miejscu i razem z chłopakami będziemy przygotowywać się do nowego sezonu PGNiG Superligi Mężczyzn – dodaje P. Rombel.

Warto dodać, że pierwszy sprawdzian czerwono-czarnych zaplanowany został na 12-13 sierpnia, kiedy to w kwidzyńskiej hali rozegrany zostanie cykliczny turniej o puchar prezesa MMTS Kwidzyn.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube