kwidzyn

Dodano: 16.09.16

Rombel: Ogarnęliśmy się w samą porę

-Pierwsze 15 ciężko w ogóle omawiać, bo trochę nas na tym boisku nie było – przyznał Patryk Rombel, trener MMTS Kwidzyn. Czerwono-czarni, mimo słabszego początku, pewnie pokonali Gwardię Opole 27:20. Szkoleniowiec kwidzyńskiej drużyny przyznaje jednak, że w kolejnym starciu ligowym z Górnikiem Zabrze trzeba zagrać z większą koncentracją na parkiecie.

-Chyba mamy gotowy scenariusz na zwycięstwa w lidze, bo nasze pierwsze dwa mecze wyglądały podobnie. W pierwszej połowie wyrównana gra, a po przerwie wyraźna przewaga MMTS.

-Trochę tak, choć w Mielcu ten początek w naszym wykonaniu wyglądał trochę lepiej. Tutaj wyszliśmy troszkę na takim luzie, spokoju, który po chwili został skarcony i mieliśmy do odrobienia 4 bramki. Ten początek wyglądał więc mało optymistycznie. Całe szczęście, że ogarnęliśmy się w porę, bo około 15 minuty już troszkę lepiej wyglądało to w ataku. Nie popełnialiśmy tylu błędów, stąd troszkę mniej było też łatwych bramek Opola. Nasza obrona również zaczęła funkcjonować i przyniosło to taki efekt, że przed przerwą udało nam się wyjść na prowadzenie. Natomiast w drugiej było już fajnie. W obronie pomógł Krzysiek, do tego poszły kontry, w ataku też zagraliśmy w końcu trochę żywiej i przede wszystkim razem.

Natomiast te pierwsze 15 ciężko w ogóle omawiać, bo trochę nas na tym boisku nie było.

-Czy to oznacza, że sprawdzony scenariusz zastosujemy również w sobotnim meczu z Zabrzem?

-Jeśli tak zaczniemy w sobotę to może nie starczyć nam sił, zdrowia i umiejętności do tego, aby gonić wynik. Na pewno nasza koncentracja będzie musiała być zdecydowanie większa, bo taki początek meczu jak zagraliśmy w pojedynku z Gwardią, w starciu z Zabrzem może kosztować nas 2 punkty.

-Mimo pewnej wygranej w meczu z Gwardią nie brakowało również groźnych sytuacji. Poszkodowani byli m.in. nasi skrzydłowi: Mateusz Seroka i Adrian Nogowski.

-Wyglądało to źle. Trochę Tolka poniosła ambicja i niepotrzebnie pchał gdzieś tam Mateusza w plecy. Musiało to skutkować czerwoną kartką, ale z Mateuszem wszytko jest ok. Trochę bardziej poszkodowany jest Adrian, który przy rzucie ze skrzydła źle postawił nogę i doznał urazu stawu skokowego. Z tego co mówił Adrian myślę jednak, że na sobotę powinien być w pełni zdrowy i gotowy do gry.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przegrywa w Gdańsku 7 bramkami

Pierwsze starcie rywalizacji o „Dziką kartę” czyli miejsce w ćwierćfinale ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube