kwidzyn

Dodano: 14.10.16

MMTS walczy o punkty w Piotrkowie Trybunalskim

Po pewnym zwycięstwie nad Wybrzeżem Gdańsk kwidzynianie zagrają się z kolejnym beniaminkiem PGNiG Superligi Mężczyzn. W Piotrkowie Trybunalskim czerwono-czarni zmierzą się bowiem z tamtejszym Piotrkowianinem. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 15 października o godz. 18.00, a poprowadzą je sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń) – Rafał Puszkarski (Legionowo). Internetową relację z tego spotkania śledzić można na portalu www.lajfy.com lub bezpośrednio pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2016-10-15/id/193545

Fot. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin w dotychczasowych spotkaniach grał dość nierówno, a zdobyte 3 punkty plasują go na V miejscu w Grupie Pomarańczowej. Co więcej do kolejnej w ligowej tabeli Gwardii tracił przed 7 kolejką aż 4 punkty.

Piotrkowianin wygrał tylko raz zwyciężając na wyjeździe Zagłębie Lubin 24:26 (13:13), a grę całego zespołu pociągnęli wówczas: Piotr Swat – 6 bramek i Sebastian Iskra – 5 bramek. W pozostałych meczach gracze z Piotrkowa odnosili porażki, przegrywając z Azotami Puławy 34:24 (21:8), Wybrzeżem Gdańsk 25:28 (10:19), Vive Tauron Kielce 31:21 (12:11) i Sandrą SPA Pogoń Szczecin 25:28 (13:14). W ostatniej kolejce Piotrkowianie przegrali także wyjazdowe starcie z Chrobrym Głogów 34:28 (13:14), choć po 6 bramek dla zespołu gości rzucali wówczas: Stanisław Makowiejew i Szymon Woynowski, a po pięć trafień na swoim koncie zaliczyli: Piotr Swat i Marcin Tórz. I choć trafienia te nie zapewniły zwycięstwa nad Głogowem, to na pewno kwidzynianie będą musieli zwrócić większą uwagę na wymienionych graczy.

Warto też dodać, że kwidzynianie grali już w Piotrkowie Trybunalskim w okresie przygotowawczym. MMTS wygrał wówczas 30:32 (16:12). Spotkanie ligowe będzie jednak wyglądało zupełnie inaczej. Mamy natomiast nadzieję, że MMTS podtrzyma swoją dobrą passę z ostatniego wygranego meczu z Wybrzeżem i pokona również drugiego beniaminka PGNiG Superligi Mężczyzn.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 15 października o godz. 18.00, a poprowadzą je sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń) – Rafał Puszkarski (Legionowo). Internetową relację z tego spotkania śledzić można pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2016-10-15/id/193545

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube