kwidzyn

Dodano: 16.11.16

Wąsaci Abasadorowie Movember

Wszystkie 14 klubów PGNiG Superligi Mężczyzn wspiera akcję Movember prowadzoną przez Fundację Kapitan Światełko. Amabasadorami akcji w MMTS Kwidzyn są natomiast trzej rozgrywający: Maciej Pilitowski, Michał Potoczny i Tomasz Klinger.

Początkowo Ambasadorami Akcji Movember w kwidzyńskim zespole byli dwaj środkowi rozgrywający: Maciej Pilitowski oraz Michał Potoczny. Ostatecznie do wymienionej dwójki dołączył także Tomasz Klinger, który również dzielnie zapuszcza wąsy. Co prawda minęły już dwa tygodnie, a jego wąs jest ledwie dostrzegalny, ale zawodnik MMTS się tym nie zraża. Wąsy zatem rosną i być może pomogą kwidzynianom w stworzeniu dobrego widowiska w piątkowym starciu z Vive Tauron Kielce (18 listopada o godz. 18.00).

Movember_MMTS


Do akcji Fundacji Kapitan Światełko może jednak dołączyć każdy. W Movember najważniejsze jest bowiem rozmawianie - z kolegami, z braćmi, z przyjaciółmi, z ojcami, wujkami, kuzynami, szwagrami, dziadkami i sąsiadami. Każdy z nas jest mężczyzną i każdy z nas może przekazać innym przesłanie Movember - warto się badać.
Opowiedz innym
Zbierz swoich kolegów i stwórzcie movemberową drużynę. Razem zapuśćcie Wąsy i wspierajcie się w postanowieniu, by dumnie nosić je w listopadzie. Bez względu na to, czy rośnie Wam szczecina pod nosem, czy może prawdziwy krzak już od drugiego dnia. Zmotywujcie się nawzajem do badań profilaktycznych i do wybrania się do lekarza - hej, jesteście kumplami! W tej akcji nie ma nic wstydliwego.
Sprawdź, jak wygląda harmonogram badań i odwiedźcie naszą Movemberową Wyspę. Weźcie także udział w movemberowych wyzwaniach. Czekamy na Was w galeriach handlowych i na fanpage'u Movember Polska.
Wciągnijcie innych
Opowiedzcie o akcji kolegom z pracy, chłopakom z drużyny czy sąsiadom. Podrzućcie im stronę i zaproście na Facebooku do polubienia fanpage'a. Movember to świetna zabawa, więc zapewnicie im rozrywkę w niejeden listopadowy wieczór.
Dorzuć się do akcji
Po prostu zrób przelew na konto Fundacji "Kapitan Światełko" lub przekaż darowiznę przed DotPay. Za Twoje pieniądze realizujemy bezpłatne badania USG dla mężczyzn w całej Polsce, drukujemy broszury, książeczki i plakaty, szkolimy edukatorów, studentów i lekarzy.

BGŻ BNP Paribas:
08 2030 0045 1170 0000 0476 4220
wpisując w tytule przelewu "Movember".


PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube