kwidzyn

Dodano: 6.12.16

Trudny wyjazd do Elbląga - MMTS walczy o 3 punkty

Meble Wójcik Elbląg będą kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn. W ramach 14 kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn kwidzynianie zagrają w Elblągu we środę, 7 grudnia o godz. 18.30. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Bartosz Leszczyński - Marcin Piechota.

Stawką spotkania będą 3 punkty, bowiem obydwie ekipy rywalizują w Grupie Granatowej. Co prawda Meble Wójcik Elbląg radzą sobie w tym sezonie dość słabo i okupują ostatnie miejsce w grupie, to na pewno nie można lekceważyć zespołu prowadzonego przez Jacka Będzikowskiego.

W dotychczas rozegranych 13 spotkaniach elblążanie wygrali tylko raz, pokonując we własnej hali Sandrę SPA Pogoń Szczecin - 22:18 (9:10). Wszystkie pozostałe spotkania zakończyły się porażkami beniaminka PGNiG Superligi. O tym, że nie można lekceważyć zespołow z dolnych rejonów tabeli kwidzynianie przekonali się już tydzień temu, kiedy to po zaciętej walce przegrali ze Stalą Mielec 25:26.

Tym razem czerwono-czarni również muszą nastawić się na twardą walkę. Tym bardziej, że przeciwko swoim niedawnym kolegom na pewno jeszcze mocniej zmotywowani wybiegną byli kwidzynianie: Bartosz Janiszewski oraz Bartosz Dudek. Nie można zapominać jednak również o Przemysławie Rosiaku, kapitanie MMTS Kwidzyn, który również będzie chciał dobrze zaprezentować się w swoim rodzinnym mieście.


PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube