kwidzyn

Dodano: 10.01.17

Wirtualna Polska partnerem medialnym PGNiG Superligi Mężczyzn

Wirtualna Polska została partnerem rozgrywek PGNiG SUPERLIGI - profesjonalnej Ligi piłki ręcznej mężczyzn. Dzięki rozpoczętej współpracy, marka Wirtualna Polska będzie widoczna w komunikacji ATL (na bandach LED na meczach telewizyjnych) podczas spotkań ligowych w całej Polsce.

-Współpraca z PGNiG Superligą jest efektem od lat konsekwentnie realizowanej strategii promowania piłki ręcznej w WP SportoweFakty. Zawsze ceniliśmy zaangażowanie kibiców handballu w naszym serwisie. Tym bardziej cieszy nas, że zostało ono docenione przez tak prestiżowego partnera jakim jest PGNiG Superliga. Wzajemne zrozumienie potrzeb i zaufanie jakim się darzymy, zaowocowały podpisaniem trzyletniej umowy - mówił Dariusz Górzny, Dyrektor Działu Sport w Grupie Wirtualna Polska.

-Profesjonalne rozgrywki sportowe w dzisiejszych czasach nie mogą się rozwijać bez odpowiednio zaplanowanej i realizowanej strategii komunikacji. Emocje, które kreujemy, historie, które opowiadamy, wartości, które reprezentuje PGNiG Superliga – to wszystko ma przyciągać uwagę opinii publicznej. Tak miłośników piłki ręcznej, jak i zupełnie nowych odbiorców. WP SportoweFakty przez lata zbudowały markę medium najbardziej zaangażowanego w dostarczanie informacji na temat polskiego handballu. Fachowa redakcja, szybkość przekazu oraz ilość wiadomości cieszą się wielkim uznaniem wśród kibiców naszej dyscypliny sportu. Cieszymy się ogromnie, że wspólnie ze WP SportoweFakty będziemy mogli budować nową historię zawodowej PGNiG Superligi i opowiadać ją kibicom w atrakcyjny sposób – komentował Łukasz Gontarek, Prezes Zarządu Superliga Sp. z o.o.

Na stronach Wirtualnej Polski podczas każdej kolejki rozgrywek zamieszczane będą fragmenty wideo z meczów. Trwają prace nad dedykowanym formatem studyjnym Wirtualnej Polski i Superligi z podsumowaniem ostatniej kolejki. Gośćmi zaproszonymi do komentowania przebiegu rozgrywek będą cenieni eksperci oraz sportowcy.

-Profesjonalizacja PGNiG Superligi oraz niedawne zwycięstwo Vive Tauronu Kielce w rozgrywkach Ligi Mistrzów sprawiły, że z nadzieja patrzymy na rozwój klubowej piłki ręcznej w Polsce. W PGNiG Superlidze dostrzegamy partnera, którego przez wiele lat brakowało w środowisku polskiego handballu i liczymy, że wspólnie otworzymy przed tą dyscypliną nowe możliwości – dodał Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty.

Szeroka współpraca z serwisem WP SportoweFakty dotyczy również ligowych meczów, podczas których zgromadzona publiczność będzie informowana o wynikach spotkań innych klubów, dzięki podawanym na bieżąco redakcyjnym newsom. Dodatkowo Wirtualna Polska będzie aktywnie zaangażowana w promocję wszystkich akcji i wydarzeń specjalnych jak np. Mecz Otwarcia, Finały, Mecz Gwiazd czy Gala Superligi.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube