kwidzyn

Dodano: 11.02.17

KPR - MMTS czyli starcie najlepszych strzelców ligi

Po cennym zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze kwidzynianie ponownie zagrają na wyjeździe. W najbliższą niedzielę, 12 lutego, zmierzą się bowiem z KPR RC Legionowo. Początek meczu zaplanowano na godz. 15.00, a spotkanie poprowadzi para arbitrów: Igor Dębski - Artur Rodacki (Kielce). Stawką meczu będą natomiast 3 punkty, bowiem obie ekipy rywalizują w Grupie Granatowej.

Jak dotąd zespół z Legionowa plasuje się na V pozycji w swojej grupie, mając na koncie 13 punktów zdobytych w 15 spotkaniach. Gracze KPR punktowali w pojedynkach z Sandrą SPA Pogoń Szczecin – 35:25, Chrobrym Głogów – 31:26, Meblami Wójcik Elbląg – 28:25, Stalą Mielec – 24:30 i Zagłębiem Lubin – 26:25. Warto zwrócić uwagę, że zdecydowana większość zwycięstw odniesiona została w Legionowie. Kwidzynian czekać więc może w tym meczu dość ciężka przeprawa. W pierwszej rundzie kwidzynianom udało się jednak znaleźć receptę na grę KPR, bowiem MMTS wygrał na własnym terenie 23:20 (9:9). Liczymy więc, że tym razem będzie podobnie.

W ostatniej kolejce, rozegranej po zimowej przerwie w rozgrywkach, KPR uległ na wyjeździe Chrobremu Głogów 29:23 (13:12). Mimo porażki zespołu z Legionowa, niesamowitą skutecznością w tym spotkaniu popisał się Witalij Titow, który rzucił rywalom aż 9 bramek! Niedzielny pojedynek KPR RC Legionowo - MMTS Kwidzyn zapowiada się więc na fantastyczny pojedynek dwóch najskuteczniejszych graczy w obecnych rozgrywkach ligowych: Mateusza Seroki (100 bramek w 16 meczach) i wspomnianego Witalija Titowa (97 bramek w 15 meczach).

Początek meczu przewidziano na godz. 15.00. Internetową relację z tego spotkania śledzić można na portalu www.lajfy.com pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2017-02-12/id/200739

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kwidzynianie zdobyli Legionowo - kara dla Nogowskiego

MMTS Kwidzyn zdobył komplet 4 punktów w meczu z KPR Legionowo. Kwidzynianie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Czerwono-czarni walczą w Legionowie

KPR Legionowo to przedostatni rywal MMTS Kwidzyn w sezonie zasadniczym. Starcie tych ...

Czytaj więcej

Aktualności

Szczecina i Ossowski w Kadrze B

Arkadiusz Ossowski oraz Krzysztof Szczecina zostali powołani na zgrupowanie Kadry B. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Nogowski oraz Potoczny zagrają z Czechami

Adrian Nogowski oraz Michał Potoczny zostali powołani na zgrupowanie Kadry Narodowej. ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube