kwidzyn

Dodano: 2.03.13

Musimy zagrać na sto procent

W meczu z Puławami Antoni Łangowski otrzymał czerwoną kartkę już w 38 minucie meczu, co nie pozostało bez wpływu na grę MMTS. W krótkiej rozmowie Tolek podsumowuje przegrany mecz z Azotami oraz zapowiada niedzielny pojedynek z Głogowem.

-Ostatni mecz z Azotami, choć bardzo wyrównany, zakończył się naszą porażką. Jak można podsumować naszą grę w tym spotkaniu?

-Trochę zabrakło nam uderzenia z drugiej linii. W jakiś sposób wpłynęła na to również moja czerwona kartka, bo z powodu kontuzji w naszym zespole, nie mieliśmy zmienników do gry. Nie usprawiedliwia nas to jednak, bo Puławy przyjechały do Kwidzyna tak samo osłabione. Zabrakło trochę konsekwencji w ataku i obronie, stąd taki wynik. Do mojej czerwonej kartki mecz utrzymywał się na styku. Później Azoty nam niestety odjechały. Nie wiem dlaczego tak się stało, może zabrakło nam po prostu sił. Naprawdę ciężko się gra w ataku cały mecz jedną siódemką.

Szkoda, bo liczyliśmy, że wygramy z Puławami i zrobimy taki marsz w górę tabeli do trzeciego miejsca. Niestety przegraliśmy, ale trzeba walczyć dalej. Mam nadzieję, że zdobędziemy jeszcze kilka ważnych punktów i pozwoli nam to na awansowanie na wyższą pozycję w ligowej tabeli przed rundą play-off.

-Jak to się stało, że tak szybko zostałeś ukarany czerwoną kartką?

-Uważam, że trochę nie zasługiwałem na taką karę. Dostawałem „dwójki” w dość kontrowersyjnych sytuacjach i sam się dziwiłem z decyzji sędziów. Równie dobrze mogli nie reagować w tych sytuacjach i też nic by się nie stało. Szkoda, bo dobrze czułem się na boisku i mogłem pomóc drużynie.

-W niedzielę o godzinie 17.00 gramy mecz z Chrobrym Głogów. Głogowianie zawsze byli dla nas trudnym rywalem i na pewno nie można ich lekceważyć.

-Po zmianie trenera każdy z nich będzie się chciał pokazać na boisku z jak najlepszej strony, wiec będzie to dla nas bardzo ciężki mecz. Tym bardziej, że punktów potrzebujemy zarówno my jaki piłkarze Chrobrego. Chcąc wygrać musimy więc podejść do tego meczu bardzo skoncentrowani i zagrać na sto procent w ataku i obronie.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube