kwidzyn

Dodano: 24.04.17

Czerwono-czarni walczą o półfinał

Pojedynkiem Kwidzyna i Opola rozpoczynamy rewanżowe spotkania ćwierćfinałów mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Spotkanie MMTS - Gwardia odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia o godz. 18.30, a poprowadzi je para sędziowska: Bartosz Leszczyński - Marcin Piechota (Płock). Bezpośrednią relację z meczu pokaże natomiast stacja Canal+ Sport.

W pierwszym meczu podopieczni trenera Patryka Rombla wygrali w Opolu 24:29 (8:13). Wydają się więc bliżsi awansu do kolejnej rundy fazy finałowej. Tym bardziej, że zespoły grały ze sobą w tym sezonie już trzykrotnie i za każdym razem wygrywali gracze z Kwidzyna. W pierwszej rundzie czerwono-czarni pokonali Gwardię 27:20 (14:12), a w rewanżu ograli opolan na ich terenie 23:28 (10:13).

W pierwszym pojedynku ćwierćfinałowym podopieczni trenera Patryka Rombla ograli rywali 24:29. Doskonałe spotkanie w kwidzyńskiej bramce rozgrywał Paweł Kiepulski, a w ataku skuteczną grą popisywali się natomiast Michał Peret - 6 bramek i Mateusz Seroka - 5 bramek. Co ważne kwidzynianie skuteczni byli również w rzutach karnych. Zespół opolan oparty był głównie na atakach Kamila Mokrzkiego (7 bramek) oraz Mateusza Jankowskiego i Przemysława Zadury (po 4 bramki). Na tle kwidzynian prezentował się jednak dużo słabiej, stąd pięciobramkowa strata Gwardii przed meczem rewanżowym.

Bezpośrednią transmisję z kwidzyńskiej hali pokaże Canal+ Sport. Internetową relację z meczu śledzić można natomiast na portalu www.lajfy.com pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2017-04-25/id/204683 Warto również dodać, że zwycięzca dwumeczu MMTS – Gwardia w kolejnej rundzie fazy finałowej zmierzy się z triumfatorem rywalizacji NMC Górnik Zabrze – Vive Tauron Kielce.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kwidzynianie zdobyli Legionowo - kara dla Nogowskiego

MMTS Kwidzyn zdobył komplet 4 punktów w meczu z KPR Legionowo. Kwidzynianie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Czerwono-czarni walczą w Legionowie

KPR Legionowo to przedostatni rywal MMTS Kwidzyn w sezonie zasadniczym. Starcie tych ...

Czytaj więcej

Aktualności

Szczecina i Ossowski w Kadrze B

Arkadiusz Ossowski oraz Krzysztof Szczecina zostali powołani na zgrupowanie Kadry B. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Nogowski oraz Potoczny zagrają z Czechami

Adrian Nogowski oraz Michał Potoczny zostali powołani na zgrupowanie Kadry Narodowej. ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube