kwidzyn

Dodano: 8.06.17

Maciej Mroczkowski nowym trenerem MMTS

Choć wszyscy oczekiwali tego od dawna potwierdzenie tej wiadomości przyszło dopiero teraz. Nowym trenerem MMTS Kwidzyn został Maciej Mroczkowski. Były zawodnik i kapitan czerwono-czarnych w ubiegłym sezonie pełnił obowiązki asystenta trenera Patryka Rombla. Teraz po roku pracy na stanowisku drugiego trenera poprowadzi zespół samodzielnie.

-Dla jednych była to sprawa oczywista, choć dla nas było to po prostu najbardziej naturalne rozwiązanie – mówi Agnieszka Laskowska, prezes MMTS Kwidzyn S.A. – I choć decyzja wydaje się prosta, to jak w każdym przypadku niekoniecznie jest tak do końca. Zawsze jest też chwila zwątpienia czy zastanowienia. Sądzę jednak, że na dziś jest to dobra decyzja.

Chęć poprowadzenia czerwono-czarnych zgłaszali m.in. Paweł Noch, Zbigniew Markuszewski czy też Dariusz Molski. Rozważano także kandydaturę Roberta Lisa, jednak ostatecznie zdecydowano się postawić na Macieja Mroczkowskiego. Kontrakt z nowym trenerem obowiązywać będzie przez 2 lata. Póki co prezes MMTS Kwidzyn S.A. nie chce jednak mówić o oczekiwaniach na nowy sezon. Przyznaje, że jest jeszcze na to zbyt wcześnie.

-Myślę, że poprzedni trener ustawił poprzeczkę bardzo wysoko i super byłoby gdyby udało nam się utrzymać w czołowej czwórce ligi – mówi A. Laskowska.

Jak przyznaje nowy trener w swojej pracy będzie mógł zapewne liczyć na wsparcie ze strony zawodników. W ataku będzie to na pewno Maciej Pilitowski, w obronie Przemysław Rosiak czy Kamil Krieger.

-Zespół wzmocni na pewno przyjście Ignacego Bąka, ale cały czas poszukujemy również wzmocnienia prawego skrzydła w naszym zespole – dodaje prezes MMTS Kwidzyn S.A.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube