kwidzyn

Dodano: 12.07.17

Zawodnicy MMTS z wyjątkowym prezentem

Zawodnicy MMTS Kwidzyn otrzymali wyjątkowy prezent. Piłkarski pojedynek CZERWONYCH i CZARNYCH odbywający się na pierwszym treningu przerwał bowiem Marian Żuk, który sprezentował zawodnikom kwidzyńskiego klubu efektowną tablicę. Widnieją na niej numery i nazwiska wszystkich graczy oraz sztabu MMTS z sezonu 2016/2017.

To kolejny prezent dla czerwono-czarnych, który wyszedł spod ręki popularnego „Mańka”. Pytany skąd taki pomysł odpowiada bez wahania.

-Z szacunku dla chłopaków. Traktuję ich jak swoich braci i jestem z nimi zawsze na dobre i na złe. Po prostu naszło mnie, był materiał, pomysł i trochę czasu – mówi Marian Żuk.

Efektowna tablica wykonana jest z polakierowanego jesionu na którym widnieją numery i nazwiska wszystkich graczy i sztabu MMTS Kwidzyn z sezonu 2016/2017. Znajduje się na niej także klubowy herb, który wykonano z nierdzewnego materiału. Całość powstawała przez 3 tygodnie, a autor tej efektownej pracy trochę zaskoczył piłkarzy swoim prezentem. Przyznaje jednak, że kilka osób wiedziało o jej istnieniu.

-Widzieli ją wcześniej: Patryk Rombel, Michał Peret i Maciej Mroczkowski. Wszyscy wypowiadali się pozytywnie i dziękowali – przyznaje M. Żuk.

Efektowną tablice pamiątkową odebrał kapitan zespołu Przemysław Rosiak i podobnie jak wcześniejsze dzieło „Mańka” zapewne zawiśnie w szatni czerwono-czarnych.

tablica_1

 

tablica_2

 

tablica_3

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Lifestyle

Odwiedzających halę powita baner z kadrą MMTS

Kibiców, którzy pojawią się na dzisiejszym meczu MMTS Kwidzyn - ...

Czytaj więcej

Lifestyle

Maluchy trenowały pod okiem zawodników MMTS

Około setka dzieci wzięła udział w Dniu otwartym z piłką ręczną, zorganizowanym ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube