kwidzyn

Dodano: 22.03.13

Koniec sezonu zasadniczego w Piotrkowie Trybunalskim

Sobotnie spotkanie Piotrkowianina i MMTS zakończy sezon zasadniczy PGNiG Superligi Mężczyzn. Zarówno zespół z Piotrkowa Trybunalskiego jak i kwidzynianie liczą na zwycięstwo i komplet punktów w tym meczu. Dla gospodarzy stawką jest awans do czołowej ósemki i prawo gry w rundzie play-off, natomiast czerwono-czarni po tym spotkaniu dowiedzą się z kim zmierzą się w pierwszej rundzie rozgrywek play-off, z zawodnikami Puław czy też Mielca. Wszystko wskazuje na to, że mecz w Piotrkowie Trybunalskim będzie ciekawym widowiskiem. Piotrkowianin zajmuje obecnie IX miejsce w ligowej tabeli, jednak nadal ma szanse na awans do fazy play-off. Na swoim koncie piłkarze z Piotrkowa zgromadzili 16 punktów, czyli tyle samo co Zagłębie Lubin. Lubinianie grają natomiast na wyjeździe z Powenem Zabrze i o zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo trudno. Szansą dla Piotrkowa jest więc zwycięstwo we własnej hali.
Kwidzynianie natomiast będą chcieli na pewno zrewanżować się rywalom za porażkę odniesioną w hali przy ul. Wiejskiej. Piotrkowianin wygrał wówczas 33:34 (15:18), a najwięcej bramek dla gości zdobyli wówczas: Arkadiusz Miszka - 8 i Sebastian Różański - 6. Nie można też zapominać, że zwycięstwo nad drużyną Piotrkowa pozwoli kwidzynianom na zachowanie V miejsca w sezonie zasadniczym, na które nadal liczy zespół Powenu Zabrze.

Mecz Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn odbędzie się w sobote, 23 marca o godz. 18.00. Spotkanie poprowadzą Grzegorz Christ i Tomasz Christ. 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

Aktualności

Mroczkowski: Nadal jesteśmy w grze

Trener MMTS Kwidzyn podsumowuje wyjazdową przegraną kwidzynian z Wybrzeżem ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS przegrywa w Gdańsku 7 bramkami

Pierwsze starcie rywalizacji o „Dziką kartę” czyli miejsce w ćwierćfinale ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube