kwidzyn

Dodano: 23.03.13

Zamiast zwycięstwa remis - fatalny końcowy kwadrans meczu

Mecz w Piotrkowie od pierwszych minut układał się po myśli piłkarzy MMTS, którzy stopniowo powiększali swoją przewagę nad rywalem. Po pierwszej połowie kwidzynianie prowadzili 6 bramkami, a w 45 minucie powiększyli swoją przewagę do 9 bramek - 19:28. Wydawało się więc, że zwycięstwo w tym meczu, a co za tym idzie V miejsce w ligowej tabeli jest już niemal pewne. Niestety to co udało się kwidzynianom zbudować przez 45 minut zostało roztrwonione w ostatni kwadrans. Wystarczy powiedzieć, że do końca meczu Piotrkowianin rzucił 12 bramek, podczas gdy piłkarze z Kwidzyna zaledwie 3!

Od początku spotkania mecz w Piotrkowie Trybunalskim układał się pod dyktando kwidzyńskich piłkarzy, którzy już po trzech minutach gry prowadzili 1:2 i systematycznie powiększali swoją przewagę. Po kwadransie gry czerwono-czarni prowadzili już 4:9, aby ostatecznie zakończyć pierwszą połową przewagą 6 trafień - 14:20. Świetną partię w tej części meczu rozgrywał Mateusz Seroka, którego dynamiczna gra wielokrotnie zaskakiwała gospodarzy.
Po przerwie podopieczni trenera Krzysztofa Kotwickiego grali jeszcze lepiej i w 42 minucie prowadzili nawet dziewięcioma bramkami - 18:27. Wysoka przewaga Kwidzyna utrzymała się jednak tylko przez trzy minuty, bowiem od stanu 19:28 prowadzenie czerwono-czarnych zaczęło topnieć w zastraszającym tempie. Gospodarze zmienili grę w obronie, co wyraźnie zaskoczyło kwidzyńskich piłkarzy. MMTS zaczął grać fatalnie i popełniał błąd za błędem, co skutecznie wykorzystywali gospodarze.
W 51 minucie kwidzynianie prowadzili jeszcze 25:29, ale sześć minut później prowadzenie podopiecznych trenera Kotwickiego zmalało do zaledwie dwóch bramek - 29:31. Ku radości gospodarzy mecz zakończył się remisem 31:31 po skutecznym rzucie karnym wykonanym przez Wojciecha Trojanowskiego.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 31:31 (14:20)

Piotrkowianin: Ner, Wnuk, Procho - Mróz 2, Daćko 1, Tórz 2, Miszka 2, Woynowski 8, Trojanowski 7, Różański 1, Skalski 2, Iskra 3, Pilitowski 1, Pożarek 2, Matyjasik.

MMTS: Suchowicz, Szczecina - Pacześny, Klinger 5, Mroczkowski 2, Peret 6, Sadowski, Adamuszek 7, Nogowski 2, Seroka 8, Łangowski 1, Daszek, Rombel.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Kwidzynianie zdobyli Legionowo - kara dla Nogowskiego

MMTS Kwidzyn zdobył komplet 4 punktów w meczu z KPR Legionowo. Kwidzynianie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Czerwono-czarni walczą w Legionowie

KPR Legionowo to przedostatni rywal MMTS Kwidzyn w sezonie zasadniczym. Starcie tych ...

Czytaj więcej

Aktualności

Szczecina i Ossowski w Kadrze B

Arkadiusz Ossowski oraz Krzysztof Szczecina zostali powołani na zgrupowanie Kadry B. ...

Czytaj więcej

Aktualności

Nogowski oraz Potoczny zagrają z Czechami

Adrian Nogowski oraz Michał Potoczny zostali powołani na zgrupowanie Kadry Narodowej. ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube