kwidzyn

Dodano: 4.02.18

Rosiaka czekają kolejne badania

Prześwietlenie nie wykazało żadnych złamań kości w prawej ręce Przemysława Rosiaka. Uraz, którego kapitan MMTS nabawił się podczas sobotniego meczu z Chrobrym Głogów, wykluczy go jednak z treningów, a także pod znakiem zapytania stawia jego grę w kolejnych spotkaniach.

W 44 minucie meczu, przy stanie 19:21, boisko opuścił Przemysław Rosiak. Rozgrywający kwidzyńskiego zespołu schodził z parkietu z grymasem bólu na twarzy i do końca meczu nie wrócił już do gry. Masażysta Wojciech Węcki lodem okładał bolący łokieć kapitana MMTS, ale mimo tych zabiegów ból nadal się utrzymywał. Po meczu Przemek pojechał do kwidzyńskiego szpitala. Na szczęście prześwietlenie nie wykazało żadnych złamań kości. W najbliższych dniach kapitan MMTS przejdzie jednak dokładniejsze badania prawego łokcia.

 

-Grałem w meczu na środkach przeciwbólowych, a mimo to ból w łokciu był potworny - przyznaje Przemysław Rosiak. - Na szczęście na prześwietleniu nie było widać żadnych złamań. Być może jest to uraz torebki stawowej lub też coś innego, ale to już wykażą dokładniejsze badania.

 

Uraz na pewno wykluczy Przemka z treningów, a pod dużym znakiem zapytania stoi także jego występ w najbliższym meczu ze Stalą Mielec. Zawodnik do czasu ostatecznej diagnozy lekarskiej będzie musiał najprawdopodoniej korzystać także z usztywnienia prawej ręki.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

Aktualności

Peret: Martwi mnie nasza postawa

Sobotni pojedynek Wybrzeża z MMTS podsumowuje Michał Peret, obrotowy kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kostrzewa: Prowadzimy na razie 1:0

Damian Kostrzewa z Wybrzeża Gdańsk podsumowuje pierwszy mecz rywalizacji o ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube